CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

LED TABELA

Led Tabelalar yeni nesil reklamcılıkta oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve bu ürünü kullanan firmaların sayısı her geçen gün çığ gibi büyümektedir. P10 Led Kayan yazilar orijinal metal kasalara istenen ebat ve ölçülerde üretilen, isi ve nem, saat veya tarih göstergesi eklenebilen diger adiyla akili led tabela sistemlerini özellikleri, P10 kayan Yazi sistemleri yani akilli tabela sistemleri istenen renklerde üretimi yapilmaktadir bunlar genellikle kirmizi, mavi, yesil,beyaz ve full renk yani çok renkli sistemlerden üretilmektedir.

Mayaled led tabela ve led ekranlar imalatı yapan firmalar için malzeme ithalatı yapmaktadır. Led panel, led adaptör, led kontrol kartları, led ekran ve led tabela kasaları ledsun stoklarında sürekli mevcuttur.

Mayaled sürekli yaptığı arge çalışmalarıyla led tabela ve led ekran için yeni ürünler geliştirmektedir.

ledtabela1

 

p10led kart adaptor kasa
Led Panel Led Kontrol Kartı Led Adaptör Led Kasa

 

Mayaled bayiler için Led Tabela(Kayan Yazı )imalatı yapmaktadır. Led Tabela işyerlerinde ürün tanıtımı kampanya duyuruları yapmak için ve tabela olarak kullanımı her geçen gün artmaktadır. Kullanımın bu kadar yaygınlaşmasının nedeni bu tabelaların işletmeye sağladığı faydalardan kaynaklanmaktadır. Led tabela duyuru ve tanıtım için çok etkili bir araçtır. İşletmelere sağladığı katkılar görmezden gelinemez.

Led ekran ve led tabela kullanım alanlarıda sürekli gelişmektedir. Son zamanlarda mağazalarda iç mekanlarda ve vitrinlerde de sıkça kullanılmaya başlamıştır.

 

led

 

 

Mayaled her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri bayilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir ve bu konuda yoğun bir rekabet içerisindedir. Led piyasası daha çok fiyata endexli bir piyasa haline gelmesine ramen ledsun ürünlerinde ki kaliteden ödün vermemektedir. Amaç çok satan olmak değil bayilerine ve müşterilerine sorun yaşamamalarını sağlayacak malzeme temin eden bir firma olmaktır.

Mayaled ürünleri koşulsuz birebir değişim garantilidir. Bayilerden gelen değişim istekleri asla sorgulanmaz önce ürünün hızlı bir şekilde değişimi sağlanarak ortada var olan maduriyet giderilir. Hatanın bayinin kullanımından kaynaklandığı yönünde bahaneler uydurulmaya çalışılmaz.

 

 

Yukarı

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary, I throw myself down among the tall grass by the trickling stream; and, as I lie close to the earth, a thousand unknown plants are noticed by me: when I hear the buzz of the little world among the stalks, and grow familiar with the countless indescribable forms of the insects and flies, then I feel the presence of the Almighty, who formed us in his own image.

Duis dictum tristique lacus, id placerat dolor lobortis sed. In nulla lorem, accumsan sed mollis eu, dapibus non sapien. Curabitur eu adipiscing ipsum. Mauris ut dui turpis, vel iaculis est. Morbi molestie fermentum sem quis ultricies. Mauris ac lacinia sapien. Fusce ut enim libero, vitae venenatis arcu. Cras viverra, libero a fringilla gravida, dolor enim cursus turpis, id sodales sem justo sit amet lectus. Fusce ut arcu eu metus lacinia commodo. Proin cursus ornare turpis, et faucibus ipsum egestas ut. Maecenas aliquam suscipit ante non consectetur. Etiam quis metus a dolor vehicula scelerisque.

Nam elementum consequat bibendum. Suspendisse id semper odio. Sed nec leo vel ligula cursus aliquet a nec nulla. Sed eu nulla quam. Etiam quis est ut sapien volutpat vulputate. Cras in purus quis sapien aliquam viverra et volutpat ligula. Vestibulum condimentum ultricies pharetra. Etiam dapibus cursus ligula quis iaculis. Mauris pellentesque dui quis mi fermentum elementum sodales libero consequat. Duis eu elit et dui varius bibendum. Sed interdum nisl in ante sollicitudin id facilisis tortor ullamcorper. Etiam scelerisque leo vel elit venenatis nec condimentum ipsum molestie. In hac habitasse platea dictumst. Sed quis nulla et nibh aliquam cursus vitae quis enim. Maecenas eget risus turpis.