CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

LED EKRAN İMALATI

Mayaled Kurumsal firmalar ve kamu kuruluşları için led ekran imalatı yapmaktadır. Son yıllarda hızla gelişmekte olan led sektör dallarından biri olan led ekran pazarı çok hızlı bir büyüme göstermektedir. Artan talepler led ekran fiyaplarını düşürürken aynı zamanda daha kaliteli ürünlerinde kullanılabilir fiyatlara gerilemesini sağlamaktadır.

Mayaled led ekran pazarında optimum çözüm, maksimum verimlilik ilkeleriyle led ekran üretimi yapmaktadır. Pazara kaliteli ve doğru ürünler sunmak Mayaled için marka olmanın gereğidir.

Outdoor led ekranlar ve İndoor led ekranlar artık bir çok alanda kullanılmaya başlamıştır. Hem reklam alanında hemde bilgilendirme panelleri olarak artık bir çok alanda led ekranları görmekteyiz.

led ekran

Mayaled led ekran malzemelerinin ithalatını kendi bünyesinde yapmaktadır. Mayaled markalı ürünler Shenzen' de kendi fabrikasında üretilmektedir. Piyasadan parti üretim yaptırıp ithalat yapmamaktadır.

Diğer taraftan Mayaled aynı zamanda çin'de seri imalat yapan " Tailiang" markasının Türkiye Distirbütörüdür ve aynı zamanda bölge dağıtıcısıdır. Aynı kalite ve aynı ürünün devamlılığı led ekran üretimi için önemli bir konudur. Piyasada satın alınmış ve daha sonra panel lerinden bir kaçı arızalanmış bir çok ürün bulunmaktadır. Elektronik ürünlerin arızalanmaması söz konusu değildir önemli olan arızalandığında piyasada yada ithalatçısında yedek ürünlerinin bulunmasıdır.

Piyasada gördüğümüz kadarıyla bazı firmalar stoklarında ürün yokken satış yapıp, led ekran satışı sonrası ihtiyaç olan malzemeyi ya piyasadan temin etmekte yada o iş için ithal etmektedir. Bu durum led ekran alıcısı için sıkıntılı bir durumdur çünkü daha sonra bir panel arızalanması durumunda aynı özellikte led panel temin edilmesi imkansız bır durum yaratmakta ve müşteri madur edilmektedir.

Mayaled projeye dayalı ithalat yapmaz stoklarında her zaman yeterli miktarda stok bulundurmanın yanı sıra ürettiği panel özellikler standarttır. Panel özelliklerinde bir değişikliğe gidilirse tüketicinin madur olmaması için garanti güvenlik stoğu bulundurur.

1 2 3

Mayaled Fabrika

Mayaled led ekran imalatında kullandığı ve led piyasasına oem parça olarak dağıttığı "Mayaled" markalı led panelleri led lamba dahil kendi tesisinde üretmektedir. Bu özelliğiyle Ledsun piyasada var olan diğer üreticilerden daha farklı bir yapıya sahiptir.

Mayaled led teknoloji led ekran üretiminde gerekli olan kalite standartlarına uygun olarak imalat yapmaktadır. Piyasada merdiven altı imalat yapan bir çok firma mevcuttur ve rekabet odakları kalite değil fiyattır. Sadece fiyata endekslenmiş bir rekabetin doğuracağı sonuçlar pekte hoş durumlar yaratmayacaktır. "Hem kaliteli hem ucuz" eşyanın tabiatına aykırı bir durumdur. Bu durumda optimum çözüm arayışı ve değerlendirmesi tüketici açısından daha mutlu sonuçlar doğuracaktır.

Mayaled olarak firmamızın amacı en çok satan olmak değil, sürdürülebilir bir kalite standartı ile uzun süre sektörde var olmak, markasını ve imajını Kaliteli ile anılır duruma getirmektir.

Mayaled kendi ürünleri ile ilgili bütün kalite belgelerine sahiptir. Bu durumda tüketiciye düşen, led ekran alımı yaparken öncelikle, kamu kurumlarında olduğu gibi bu belgelerin olup olmadığını sormalarıdır. Aksi durumda ileride başlarına gelecek olumsuz durumlardan satıcı sorumlu olmayacaktır.

Son zamanlarda Ledsun olarak gördüğümüz hızla gelişen led sektörünün cazibesi, yeterli yetersiz bir çok girişimciyi bu sektöre girmeye yöneltmiştir. Ancak şunuda üzülerek görmekteyiz ki bu tür hazırlıksız girişimler ne yazıkki doğru sonuçlanmamaktadır. Sektörde hızlı bir firma sirkülasyonu yaşanmasına neden olmakta, hızla piyasaya giren firmalar, girdikleri hızla ortadan yok olmaktadırlar. Ortada madur olan bu firmalara güvenen bayiler ve tüketiciler olmaktadır.

Mayaled planlamalarını daha uzun vadeli yapmakta günü birlik durumlara göre hareket etmemektedir. Ledsun deneyimli yönetim kadrosu, yeterli donanıma sahip teknik ekibi ve satış ekibiyle müşterisine en iyi

hizmeti vermek için amatör bir bilinçle çalışmaktadır.

Mayaled önümüzdeki süreçte hem kendi markası hemde bölge distirbütörü olduğu "Tailiang" markası ile sadece Türkiye pazarında değil bölgesel dış pazarda da etkinliğini artırıcı girişimlerine devam edecektir.

marka . iso001 . yeterlilik
           

 
 

Yukarı

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary, I throw myself down among the tall grass by the trickling stream; and, as I lie close to the earth, a thousand unknown plants are noticed by me: when I hear the buzz of the little world among the stalks, and grow familiar with the countless indescribable forms of the insects and flies, then I feel the presence of the Almighty, who formed us in his own image.

Duis dictum tristique lacus, id placerat dolor lobortis sed. In nulla lorem, accumsan sed mollis eu, dapibus non sapien. Curabitur eu adipiscing ipsum. Mauris ut dui turpis, vel iaculis est. Morbi molestie fermentum sem quis ultricies. Mauris ac lacinia sapien. Fusce ut enim libero, vitae venenatis arcu. Cras viverra, libero a fringilla gravida, dolor enim cursus turpis, id sodales sem justo sit amet lectus. Fusce ut arcu eu metus lacinia commodo. Proin cursus ornare turpis, et faucibus ipsum egestas ut. Maecenas aliquam suscipit ante non consectetur. Etiam quis metus a dolor vehicula scelerisque.

Nam elementum consequat bibendum. Suspendisse id semper odio. Sed nec leo vel ligula cursus aliquet a nec nulla. Sed eu nulla quam. Etiam quis est ut sapien volutpat vulputate. Cras in purus quis sapien aliquam viverra et volutpat ligula. Vestibulum condimentum ultricies pharetra. Etiam dapibus cursus ligula quis iaculis. Mauris pellentesque dui quis mi fermentum elementum sodales libero consequat. Duis eu elit et dui varius bibendum. Sed interdum nisl in ante sollicitudin id facilisis tortor ullamcorper. Etiam scelerisque leo vel elit venenatis nec condimentum ipsum molestie. In hac habitasse platea dictumst. Sed quis nulla et nibh aliquam cursus vitae quis enim. Maecenas eget risus turpis.